پایگاه شهید معتمدی اصفهان

اصفهان- قائمیه

گرگ ها بدانند
در این ایل غریب
گر پدر نیست،تفنگ پدری هست هنوز
گر چه نیکان همگی بار سفر بربستند،
شیر مردی چو سید علی خامنه ای هست هنوز!

كد كج شدن تصاوير

كد موزيك براي وبلاگ


مهدویت امام زمان (عج) وصیت شهدا پخش زنده حرم سوره قرآن
آخرین نظرات
نویسندگان
پیوندها

۱۱۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

شب بیست‏وپنجم:شب دحو الارض است،یعنى پهن شدن زمین از زیر کعبه به روى آب،و از شبهاى بسیار شریف‏ است که رحمت خدا در آن نازل مى‏شود،و قیام به عبادت د رآن اجر بسیار دارد،و از حسن بن على وشّاء روایت شده‏ که گفته:من کودک بودم که با پدرم در شب بیست‏وپنجم ماه ذو القعده،در خدمت حضرت رضا علیه السّلام شام خوردیم،حضرت فرمود امشب حضرت ابراهیم و حضرت عیسى علیهما السلام متولّد شده‏اند،و زمین از زیر کعبه پهن شده،پس هرکه روزش را روزه بدارد،چنان است‏ که شصت ماه روزه داشته باشد،و در روایت دیگر است که فرمود:در این روز حضرت قائم(عج)قیام خواهد کرد. روز بیست‏وپنجم:روز دحو الارض است،یکى از آن چهار روزى است،که در تمام سال به فضیلت روزه ممتاز است

هادی کریمی
۲۹ شهریور ۹۳ ، ۲۳:۱۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر


هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۴۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر
هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۳۸ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر
یک خطیب داعشی در سودان در سخنانی گقت که هرکس یک آمریکایی را بکشد به او 144 حوری می‌دهند و می تواند 140 نفر از خانواده اش را شفاعت کند.
به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از  پایگاه خبری شبکه العالم،خطیب داعشی در سودان مدعی شد که برای کشتن هر آمریکایی 144 حوری می دهند.
 این خطیب داعشی در سودان که به تازگی فیلمی از خطبه های وی منتشر شده، برای تحریک هوادارنش از آنها می خواهد که نماز "تراویح" خود را فقط در بغداد بخوانند.
وی گفت: هر کسی که یک مرتد را بکشد به او 72 حوری می دهند و می تواند 70 نفر از خانواده خود را شفاعت کند، ولی اگر یک آمریکایی را بکشد به او 144 حوری می دهند و می تواند 140 نفر از خانواده اش را شفاعت کند.
این خطیب داعشی که سخنانش بیشتر به خاخام های صهیونیست شباهت دارد، تأکید کرد که نباید بین نیروهای نظامی و شهروندان تفاوتی قائل شد و باید زنان و کودکان دشمن را کشت.
هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۳۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر
این مرد از سوی دانشجویانش به عنوان "پروفسور آشغالی" شناخته می شود و هر روز پس از تمام شدن کلاس ها به سطل زباله دنج خود می رود و اعتقاد دارد با اینکار می تواند به مردم نشان دهد زندگی خوب تنها در خانه های بزرگ فراهم نمی شود.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، "دکتر جف ویلسون" تحسیل کرده در دانشگاه هاروارد و در رشته نگهداری از محیط زیست است. این استاد دانشگاه یک سال می شود که زندگی حالبی را برای خود در یک سطل زباله فراهم کرده است و به آن افتخار می کند.
این مرد از سوی دانشجویانش به عنوان "پروفسور آشغالی" شناخته می شود و هر روز پس از تمام شدن کلاس ها به سطل زباله دنج خود می رود و اعتقاد دارد با اینکار می تواند به مردم نشان دهد زندگی خوب تنها در خانه های بزرگ فراهم نمی شود.

این سطل زباله دقیقا پشت خوابگاه دانشجویان دانشگاه هوستون قرار گرفته است و ویلسون آن را بهترین و زیباترین خانه کوچک دنیا می داند. جالب است که بدانید این خانه تنها 3 متر مربع مساحت دارد.
این پروفسور ابتدا در خانه ای 1000 متری با تمامی امکانات زندگی می کرده است اما به مرور خانه را کوچک کرد و تمام وسایل اضافی اش را فروخت تا اینکه توانست آسودگی را در یک سطل زباله هم پیدا کند. بسیاری از دانشجویان وی قصد دارند زندگی شان را همانند او صرف تحقیق و مطالعه کنند تا بدست آوردن پول و خرید خانه های بزرگ.

هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۲۶ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱ نظر
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در طول یک سال گذشته ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مذاکره‌کنندگان جمهوری اسلامی ایران، در سخنرانی‌های گوناگون به تشریح دلایل حمایت از تداوم مذاکرات هسته‌ای پرداخته‌اند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه‌ی دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ در نیویورک، گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی این حمایت‌ها را گردآوری و منتشر می‌کند.
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/27591/jadval-mozakere%5B0%5D.jpg
هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۲۴ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱ نظر
هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۲۲ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر
به تازگی یک گونه جدید سیب در انگلستان کشت شده است که نام آن "سوپرایز" است. این سیب پوستی زرد دارد در حالی که گوشت آن صورتی رنگ است. این سیب به تازگی وارد مغازه ها شده و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمده است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، سیب معمولا در سه رنگ زرد، قرمز و سبز کاشت و فروخته می شود و همه آنها یک نقطه مشترک دارند. در همه سیب ها به هر رنگی که باشند گوشتی زرد رنگی وجود دارد که تمام خواص در آن قرار دارد.
به تازگی یک سیب جدید در انگلستان کشت شده است که نام آن "سوپرایز" است. این سیب پوستی زرد دارد در حالی که گوشت آن صورتی رنگ است. این سیب به تازگی وارد مغازه ها شده و استقبال خوبی هم از آن به عمل آمده است.

هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۱۷ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر
ورزشکاران ایران در نخستین روز از بازی‌های آسیایی اینچئون فردا 29 شهریور در 7 رشته به مصاف حریفان خود می‌روند.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ ورزشکاران ایرانی در نخستین روز بازی‌های آسیایی اینچئون در 7 رشته ورزشی به میدان می‌روند.
 
براساس این خبر ورزشکاران ایرانی از روز شنبه در 7 رشته ورزشی با حریفان خود رقابت خواهند کرد.
 
**ووشو

در رشته ووشو محسن محمدسیفی و اکبر محمدزاده در اوزان 65 و 56 کیلوگرم آقایان و شهربانو و الهه منصوریان و در بخش مبارزه مردان به میدان می‌روند و احسان پیغمبری در بخش تالو رقابت خواهد کرد.
الهی منصوریان ساعت 15 تا 16، شهربانو منصوریان ساعت 17 تا 18، اکبر محمدزاده ساعت 16 تا 17، محسن محمدسیفی ساعت 14:50 و احسان پیغمبری ساعت 4:30 به مصاف حریفان خود می‌روند.
**وزنه‌برداری
در رشته وزنه برداری مجید عسگری نخستین وزنه برداری است که پای به صحنه رقابت در کارزار آسیایی می گذارد و در وزن 56 کیلوگرم با رقبای آسیایی مبارزه می‌کند.
رقابت این وزنه‌بردار کشورمان ساعت 14:30 برگزار می‌شود.
 
هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۱۴ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر
اسکن ها نشان می دهد که این خانم تنها با قسمتی از مغزش که مسئولیت حرکات بدن، تعادل و صحبت کردن را دارد به دنیا آمده است. پزشکان در مورد این خانم دچار شک شده اند که چطور او تا به این سن زنده مانده است.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، یک خانم چینی پس از 24 سال زندگی متوجه شد که نیمی از مغز او وجود ندارد و جمجعه اش تقریبا نصفه پر شده است. این مشکل بسیار نادر است و سال ها بود که کسی با این وضعیت رویت نشده بود.
پزشکان بیمارستان نظامی در منطقه شاندونگ پس از مراجعه این خانم از او آزمایش هایی گرفتند که در نهایت مشخص شد وی با نیمی از مغزش زندگی می کند. این خانم به خاطر سردردهای دائمی و سرگیجه به بیمارستان مراجعه کرده بود.

اسکن ها نشان می دهد که این خانم تنها با قسمتی از مغزش که مسئولیت حرکات بدن، تعادل و صحبت کردن را دارد به دنیا آمده است. پزشکان در مورد این خانم دچار شک شده اند که چطور او تا به این سن زنده مانده است.
این مشکل باعث شده است که وی تا سن 6 سالگی توانایی صحبت کردن را نداشته و برای اولین بار در 7 سالگی روی پای خودش ایستاده است. به نظر می رسد که این مادر این خانم در دوران بارداری دچار بیماری خاصی شده که این مشکل نتیجه آن بوده است.
هادی کریمی
۲۸ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۱۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر